Алдервайрелд: Аз ще спра Кейн
Защитникът на Белгия Тоби Алдервайрелд заяви, че планира да задържи тих нападателят на Англия и топ-реализатор на Световната купа Хари Кейн когато двамата се срещнат в третия кръг на груповата фаза на Световното. И двата отбора със сигурност продължават след групата с Тунис и Панама, които победиха, а въпросът е кой ще е първенец в края.
"Дано знанието ми е в полза на защитата. Аз познавам силата му, разбира се. Но неговата сила е това, че е добър във всичко. Той е бърз, силен, ляв крак, десен крак, глава. Много е трудно да го спреш. Това знам. Като отбор трябва да сме твърди за да го победим.
"Той просто диша за футбола. Той иска да се подобрява, подобрява, подобрява. Той не само реализира. Работи много здраво за отбора. Той е там и помага на играта."
В победата с 6:1 над Панама Кейн стана третият играч в историята на Англия с хетрик на Световно след Джоф Хърст и Гари Линекер.
- Пожарникарят, който гаси с бензин
- Назначението на Де Дзерби предизвика недоволство сред феновете
- Тотнъм назначи Роберто Де Дзерби за нов мениджър
- Почетино отрече преговори с Тотнъм и Реал Мадрид
- Тотнъм се договори с Де Дзерби
- Киоун с изненадващ съвет: Тотнъм да върне Томас Франк
- Де Дзерби е на крачка от Тотнъм – готвят му рекорден договор
- Почетино вярва в спасението на Тотнъм: Този клуб ще оцелее
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]