Тиаго Слва: И днес сърцето ми кърви
Бразилският защитник Тиаго Силва призна, че все още не може да се примири с разочарованието от отпадането на националния отбор от Световното първенство по футбол през 2022 г. в Катар. Напомняме, че Припомнете си, че бразилците не успяха да победят Хърватия в четвъртфиналите на Мондиал 2022 и излетяха от турнира.
"И днес сърцето ми кърви. Няма да повярвате колко пъти седях и исках да напиша нещо за това Световно първенство, за работата, която свършихме. След всичко това е много трудно да оцелееш при такъв полет. Искам да помоля феновете да продължат да подкрепят националния отбор“, заяви Силва.
На Мондиал 2022 Силва успя да направи уникално постижение. В мача с Южна Корея той даде асистенция на своя съотборник Ришарлисон и така стана най-възрастният играч с асистенция на Световни първенства (38 години 74 дни).
- Чаби Алонсо иска да задържи Енцо Фернандес, но Гарначо е свободен да си тръгне
- Манчестър Юнайтед привлече Андрей Сантос от Челси
- Рийс Джеймс: Радвам се, че се завърнах навреме за края на Световното първенство
- Челси не е отправял оферта за голмайстора Хулиан Киньонес
- Гарначо не започна подготовка с Челси, трансферът му изглежда все по-близо
- Почина бившият собственик на Челси и Лийдс Кен Бейтс
- Рафа Бенитес: Хаби Алонсо има всичко необходимо, за да успее в Челси
- Рома следи ситуацията с Алехандро Гарначо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]