Куртоа се извини за отпадането
Белгийският вратар Тибо Куртоа се извини на феновете за отпадането на националния отбор от Мондиал 2022 в Катар.
"Искаме да се извиним на всички фенове, които винаги са с нас. Можем само да ви обещаем, че ще вложим цялата си енергия в подготовката отново. Благодаря ви за подкрепата“, написа Куртоа в Туитър.
Белгия завърши трета в групата с Мароко, Хърватия и Канада. Белгийците победиха Канада (1:0), загубиха от Мароко (0:2) и завършиха наравно с Хърватия (0:0).
- Флорентино Перес разкри три договорени трансфера на Реал Мадрид
- Реал Мадрид готви оферта от 150 млн. евро за Жоао Невеш
- Флорентино Перес загатна за мегатрансфер за 150 млн. евро: Няма да повярвате кой е
- Манчестър Сити подготвя оферта за капитана на Реал Мадрид Федерико Валверде
- Бенфика: Реал Мадрид е готов да плати 15 млн. евро за Жозе Моуриньо
- Ман Сити заплаши със съдебни действия кандидат-президент на Реал
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Рикелме нападна Барселона и съдиите преди изборите в Реал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]