Гави пропусна вчерашната тренировка на Испания
Испанският полузащитник Гави пропусна тренировката на отбора си в понеделник, според Асошиейтед прес.
Играчът бе сменен след контузия в 66-ата минута на мача от 2-ия кръг на груповата фаза на Световното първенство с Германия (1:1).
Съобщава се, че контузията няма да попречи на играча да вземе участие в мача срещу Япония в четвъртък. За да получи билет за плейофите, испанският национален отбор е достатъчно да направи равен.
В мача от 1-ия кръг с Коста Рика испанците вкараха седем безответни гола срещу съперника, а Гави също се разписа. 18-годишният испанец стана най-младият играч, отбелязал гол в мач от Световно първенство след бразилската легенда Пеле, който постави рекорда през 1958 г.
- Барса е на прага на историческа титла срещу Реал Мадрид в Ел Класико
- Монако активира клаузата за откупуване на Ансу Фати
- Флик все още не е дал окончателно одобрение за трансфера на Бастони
- Арбелоа няма да започне с Мбапе срещу Барселона
- Челси набеляза Шави като приоритет за мениджърския пост
- Барселона следи Антъни Гордън, но разглежда и вариант с Абде
- Арбелоа: Очаква ни специален мач срещу Барселона
- Барселона пред дилема: оферта от 90 млн. евро за Рафиня от Саудитска Арабия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]