Грилиш посочи двама, които са го впечатлили

Халфът на Англия Джак Грилиш разказа кои играчи са го впечатлили с представянето си на Световното първенство в Катар и посочи отбора, който се отличава от останалите участници в турнира.

"Честно казано, гледам всички мачове от Световното първенство. Имаме монитори навсякъде. Много е приятно да гледаш Световното първенство по цял ден.

Гледах Меси , бе невероятно. През второто полувреме на мача с Мексико той показа на какво е способен, но и Мбапе демонстрира възможностите си“, заяви Грилиш.

Лионел Меси помогна на Аржентина да спечели мача от 2-ия кръг на Световното първенство в групата с Мексико (2:0), като отбеляза победния гол. Килиан Мбапе бе част от победата на Франция с 4:1 над Австралия и 2:1 над Дания, като отбеляза три гола в два мача - включително и двата срещу датчаните.