Трипиър: Равенството е справедливо
Защитникът на Англия Кийрън Трипиър коментира нулевото равенство със САЩ от втория кръг на груповата фаза на Мондиал 2022.
“Трябва да се гордеем с мачовете, в които не допускаме гол. На големи първенства това е много важно. И двата отбора се опитаха да спечелят и имаха положения, затова смятам, че равенството е справедливо. Сега просто трябва да се възстановим, да анализираме двубоя и да се съсредоточим върху предстоящия мач с Уелс.
Знаем колко важно ще е да спечелим срещу Уелс. Ще излезем с правилната нагласа и ще преследваме трите точки. Това се опитваме да правим във всеки мач. Целта е да сме психически и физически подготвени", заяви Трипиър.
- Нюкасъл официално привлече таланта на Аякс Шон Стьор за 27 милиона евро
- Нюкасъл се разбра с Аякс за големия талант Шон Стьор
- Нюкасъл привлече национала на Кот д'Ивоар Базумана Туре
- Алън Шиърър: Продажбата на Сандро Тонали е добра сделка за Нюкасъл
- Нюкасъл се разбра с Хофенхайм за талантливото крило Базумана Туре
- Тотнъм се разбра с Нюкасъл за рекорден трансфер на Сандро Тонали
- УЕФА глоби Нюкасъл с над 6 милиона евро за нарушения на финансовите правила
- Нюкасъл набеляза швейцарски национал от Фрайбург
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]