Мюлер: Абсурдно е да започнеш със загуба
Германският полузащитник Томас Мюлер коментира загубата с 2:1 от Япония в мач от Световното първенство.
"Имам чувството, че играхме добре дълго време, но във футбола трябва да превърнеш превъзходството в голове. Липсваше ни ефективност. Абсурдно е да започнеш с поражение. Но ако погледнете как допуснахме голове, можем да кажем, че поражението бе заслужено.
Трябва да го обмислим. Да признаеш поражението не е лесно. Трябва обаче да запазите обективност, поражението е лесно за анализиране, но трудно за възприемане емоционално. Без ефективност във футбола нищо не може да бъде спечелено“, заяви Мюлер.
Следващите съперници на Германия в група Е ще бъдат Испания и Коста Рика. Мачовете с тях ще се проведат съответно на 27 ноември и 1 декември.
- Тиери Анри: Кварацхелия и Дембеле са кошмар за всяка защита
- Хари Кейн посочи фаворита за финала в Шампионската лига
- Нойер остава в Байерн и през следващия сезон
- Шеф на Байерн постави под въпрос съдийството срещу ПСЖ
- Хари Кейн: Имахме достатъчно положения, за да стигнем до финала
- Ал-Хелаифи: Казах на отбора, че това е нашият стадион
- Нойер: Липсваше ни убийствен инстинкт в атака
- Луис Енрике: Показахме характер срещу Байерн, заслужихме втори пореден финал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]