Кайехон и Иниеста получиха повиквателни за мача с Италия
Крилото на Наполи и национал на Испания получи повиквателна от треньора Хулен Лопетеги за предстоящия двубоя срещу Италия в квалификационата фаза за Световното първенство през 2018 година. Кайехон е едно от общо 5-те нови лица в състава на "Ла Фурия Роха", присъединявайки се към Андрес Иниеста, Серхио Рико, Натчо Фернандес и Иско. От своя страна пък от националния отбор отпадат имената на Марко Асеньо, Марк Бартра, Сезар Аспиликуета, Хуан Мата, Пако Алкасаер и стража Пепе Рейна.
"Той е едно от лицата, които следяхме, поради което смятам, че той може да допринесе с нещо различно. В момента той се справя много добре в страхотен отбор като Наполи в голяма конкуренция като италианската Серия А," сподели селекционерът на Испания.
Испания се изправя срещу Италия на 6 октомври в Торино, само 3 дни преди да премери сили с Албания.
- Жена намушка съпруга си след скандал по време на мач на Наполи
- Бивш съдия: Не разбирам защо отмениха гола на Наполи
- Паладино: Доказахме, че сме сред претендентите за топ 4
- Вратарят на Наполи: Футболът е сериозна работа, иначе по-добре да се заемем с танци
- В Наполи скочиха на съдията на мача с Аталанта
- Аталанта с обрат срещу Наполи след спорно съдийство
- Мактоминей: Футболът става мек
- Анонс на 26-ти кръг на Серия А
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]