Руски свещеник определи Мондиала като
Руски православен свещеник обвини националния отбор на страната в "хомосексуални прояви", след като играчите са си позволявали да носят "цветни ботушки". Както знаете руснаците не успяха да продължават напред на Световното първенство, отпадайки в груповата фаза, което обаче се е харесало на свещеника.
"Носенето на лилави или розови обувчици е като да носиш женски кюлоти или сутиен. Либералната идеология на глобализма иска ясно да противопостави футбола на християнството. Аз съм сигурен в това. Затова аз се радвам, че руските играчи отпадаха рано, а чрез божията благодат вече не участвам в тази "гейска гнусотия," споделя Александър Шумски в сайта Russian People's Line.
- ФИФА предлага спешна промяна в правилата за изпълнение на дузпи
- Антонио Конте поема Италия: Мисия спасяване на националния отбор
- Винисиус влезе в елитна компания с историческо постижение за Бразилия
- Клод льо Роа се завърна и пое националния отбор на Конго
- Новата десетка на Аржентина
- Жиру: Още на Мондиал 2018 беше ясно, че Мбапе е специален
- Клозе за историческото 7:1: За Бразилия това беше шок
- Роберто Мартинес започна преговори с Ал-Насър
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]