Робен: Трябва да сме първи и да избегнем Бразилия
Крилото на Байерн Мюнхен и Холандия Ариен Робен се прицели в първото място на втора група, като мотивацията за това е избягването на среща с Бразилия, която най-вероятно ще премине безпроблемно през първа група. Холандците изтеглиха световния шампион Испания, Чили и Австралия:
"Ще е много трудно, но това е красива група. Испания и Чили са два много силни съперника. На хартия Австралия е най-слабата, но все пак ние трябва да спечелим и този мач."
"Ако преминем груповата фаза ние ще се срещнем с някой от групата на Бразилия, а те са фаворити и трябва да ги избегнем. Целта ни ще е да завършим на първо място в групата."
- УЕФА продължи забраната за руските младежки отбори
- Бразилският национален отбор иска да удължи договора си с Анчелоти
- Просинечки оглави националния на Киргизстан
- Националите до 17 и 19 години научиха съперниците си
- На Мондиал 2026 ще има две допълнителни почивки за вода
- Благо Джийзъса: Да направят световното с 200 отбора, за може и България да се класира
- Анчелоти: Не дължа на Неймар и Винисиус място на Световното
- Тухел: Можем да теглим жребий и без церемонии
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]