Сколари: Бразилия ще е шампион
Треньорът на Бразилия Луис Фелипе Сколари разкритикува слуховете, че Селесао ще играе под огромно напрежение на Световната купа догодина, като според него категорично домакините ще триумфират с трофея. Сколари заговори след погромната победа с 5:0 над Хондурас, което се оказа 11-ата победа в последните 12 мача:
"Няма напрежение над Бразилия да стане шампион. Бразилия ще е шампион," каза той набързо пред репортери преди мигновено да напусне. Преди това обаче той адресира срещата и 5-те различни гол-майстора:
"5:0 не казва историята на този мач. Така, както играхме, трябваше да е 2:0 или 3:0. Головете дойдоха, защото експлоатирахме няколко ситуации. С нивото, което показахме, и наличния състав, това е добър резултат. Видяхме достатъчно от противника."
Бразилия напуска Маями в понеделник, за да пътува до Торонто, където ще играе с Чили на 19-ти ноември.
- Ермосо наруши мълчанието след отпадането си от състава на Испания
- Зидан се завръща към треньорската дейност
- БФС спечели делото срещу Младен Крастаич
- Гатузо взе решение за Бастони
- Ясна е програмата на България за турнира FIFA Series 2026
- Александър Димитров: Исландия е във възход, Люксембург ни създаде много проблеми
- България научи програмата си за Лигата на нациите
- Жребият за Лигата на нациите
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]