Освалдо доволен отново да играе за Италия
Пабло Освалдо заговори, че оценява завръщането си в националния отбор на Италия, макар неговия отбор да не успя да вземе победата от Дания. Още повече, късен гол доведе до равенството 2:2 снощи в Копенхаген, а в герой тогава се превърна полузащитникът Алберто Акуилани.
"В крайна сметка резултатът бе честен. Когато ми се обадиха, аз знаех, че ще трябва да покажа най-доброто за Италия, а треньорът да реши дали да играя. Аз обичам играта, горд съм да съм част от тази група. Прандели винаги е казвал само хубави неща за мен и гледам да му се отблагодаря на терена."
Освалдо заигра в Саутхемптън след престой в италианската Рома, и той бе запитан за Серия А:
"Доволен съм, че Рома е на върха в класирането. Имам много приятели там. Дано продължат в този дух. Каквото и да се изговори за мен в последно време, аз бях добре там и всички се обичахме. Сега съм спокоен и щастлив в Англия, дано резултатите продължат да са добри."
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Инфантино: Билетите не са евтини, но имаме заявки за 1000 Световни
- Стилиян Петров: Дали сме една футболна туристическа федерация?
- Венецуела обяви името на новия селекционер
- Игамане е под въпрос за Мондиал 2026
- Александър Димитров: Най-опитните няма да пътуват за Индонезия
- Диас: Ще бъде трудно да се възстановя, раната няма да заздравее лесно
- Менди: Диас искаше да вкара
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]