Торес: Никога не съм си представял, че ще вкарам четири гола на Маракана
Нападателят на Челси Фернандо Торес, който вкара четири гола във вратата на Таити в мач от втория кръг на груповата фаза на Купата на Конфедерациите, сподели впечатленията си от срещата. Както е известно, световният шампион отнесе своя противник с 10:0, а Торес призна, че никога не си е представял, че ще вкара четири гола на "Маракана".
"Трябва да отдадем дължимото на Таити. Те играха на сто процента, страстно и честно до последния съдийски сигнал. Наслаждаваха се на играта, тези момчета обичат играта и не се страхуват да се борят с противника. Това е достойно за уважение", заяви Торес.
"Снимахме с тях след мача и те бяха много щастливи. Знаете ли, че ми беше много приятно да гледам тези лица?", каза още нападателят.
"Четирите ми гола? Това е повече от мечта. Никой не може да си представи, че ще вкара четири гола на "Маракана" в официален мач на голям турнир. Бяхме съсредоточени така, сякаш играем финал. Успяхме да действаме в добро темпо. Показахме, че сме истински професионалисти. Разбира се, искаме да завършим групата на първо място", завърши Торес.
- Рен поиска от Челси 65 млн. за Жаке
- Росеньор: Не играхме както исках, но си свършихме работата
- Челси се справи с Брентфорд (видео)
- Челси се е обърнал към Ливърпул за Ван Дайк
- Челси е готов да купи защитник на Росеньор
- Челси и Ман Юнайтед може да се борят за вратар от Серия А
- Челси може да се затрудни с Брентфорд
- ПСЖ се интересува от Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]