Германия с невероятен успех като гост на Франция (видео)
Германия победи Франция с 2:1 в приятелска среща, която се игра на "Стад дьо Франс" в Париж. Това бе първи успех на Бундестима на френска земя от далечната 1935 година. Домакините откриха резултата минута преди края на първото полувреме. Тогава Карим Бензема стреля от пряк свободен удар, но топката се отби от напречната греда и след това попадна у Муса Сисоко, а той свали с глава към Матийо Валбуена, който вкара топката с глава за 1:0.
В 51-ата минута немците изравниха след като Томас Мюлер реализира след извеждащо подаване на Илкай Гюндоган - 1:1. Четвърт час преди края на редовното време Месут Йозил изведе отлично Сами Кедира сам срещу вратаря и играчът на Реал Мадрид донесе успеха на Германия в тази среща.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Буфон: Италия е уверена преди плейофа, но ще подам оставка при провал
- Мароко смени селекционера преди Мондиал 2026: Мохамед Уахти поема националния отбор
- Матераци разкри какво е казал Зидан секунди преди скандалния удар с глава на Мондиал 2006
- Завръщане в „Скуадра адзура“? Киеза и Верати попадат в плановете на Гатузо
- ФИФА разреши реклами по време на почивките за вода на Мондиал 2026
- Финалисима в неизвестност: преговорите между УЕФА и КОНМЕБОЛ блокираха
- Рани Хедира смени футболната си принадлежност
- Анчелоти подкрепи Родриго след тежката контузия
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]