Блатер: Златната топка трябва да отиде в играч на Испания
Президентът на ФИФА Сеп Блатер вярва, че Златната топка трябва да бъде връчена на играч от националния отбор на Испания. "Харесвам много играчите на Испания. Мисля, че именно футболист на Ла Роха трябва да спечели Златната топка, поради това, което постигна отбора на Европейското първенство в Полша и Украйна. Но никой не ни оказва никакво влияние," обясни Блатер.
"Настоящият отбор на Испания са чудесен пример за тим, който играе тотален футбол. Той играят атрактивно и изчистен футбол," добави Сеп Блатер.
- Иниеста: Вероятно ще се озова в Барса след 15 г.
- Лапорта: Флик ще тренира Барса толкова дълго, колкото иска
- Барса се справи с Албасете
- Флик: Ямал е в отлична форма
- Ямал: Надявам се да остана в Барса до края на живота си
- В Барса са обезпокоени от влиянието на двама водещи агенти
- Тер Щеген може да се завърне в Барселона
- Флик: Удължаването на договора на Фермин е отлична новина
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]