Френската Федерация наказа Насри
Полузащитникът на националния отбор на Франция Самир Насри е дисквалифициран от националната Футболна Федерация на три мача, съобщава AFP. Причината за това са обидите към журналист след отпадането на "трикольорите" от Евро 2012. Очакваше халфът да отнесе по-голямо наказание, но в крайна сметка той ще пропусне едва три мача за Франция.
Полузащитникът на ПСЖ Джереми Менес за дисциплинарно нарушение е наказа за един мач, като най-вероятно става дума за пререканията му с капитана Уго Лорис.
В същото време Хатем Бен-Арфа и Ян Мвила се разминаха само със забележки.
- Ювентус обмисля привличането на Бернардо Силва
- Ман Сити срещу Ливърпул на 1/4-финал за Купата на Англия
- Гуардиола умишлено пазил Холанд за Реал
- Манчестър Сити близо до трансфер на Ливраменто
- Бернардо Силва може да напусне Манчестър Сити като свободен агент
- Реал Мадрид прави Родри цел №1 за лятото
- Еди Хау: Манчестър Сити е най-силният ни съперник този сезон
- Гуардиола: Това бе най-добрият ни мач на „Сейнт Джеймсис Парк“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]