Уругвай надви ОАЕ на Олд Трафорд
Отборът на Суарес и компания успя да се разправи с тима на ОАЕ с 2:1 в първата среща на двата тима в Група А днес. Така преди Великобритания да излезе срещу Сенегал по-късно днес, Уругвай натрупа 3 точки и е лидер. В центъра на нещата днес бе Гастон Рамирес, целта на много тимове от Висшата лига.
Всичко започна в 23-ата минута, когато Исмаил Матар вкара на Уругвай. Той изигра хладнокръвно ситуацията и вкара спокойно гола си. В 41-ата минута Гастон вкара пряк-свободен удар от удобна близост, спечелен от Луис Суарес.
През втората част в 56-ата минута Лодейро оформи 2:1 отново след добра игра на Луис Суарес.
- Слот разчита на Исак след тежката контузия на Екитике
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Слот: Ливърпул ще трябва да продава, за да купува през лятото
- Фенове на Ливърпул бесни след видео със Слот след отпадането от ПСЖ
- Ван Дайк: ПСЖ заслужаваше да продължи напред
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]