Марадона: Меси заслужено е капитан
Бившият бос на Аржентина Диего Марадона подкрепи Лео Меси да продължи да впечатлява откакто пое капитанската лента на националния си отбор. Алехандро Сабела повдигна множество дискусии с решението си да даде лентата на нападателя на Барселона , но според Марадона точно Меси притежава всичко за капитан:
"Не съм гледал Аржентина от доста време, но мисля, че Лео заслужава подкрепа. Той е тихо момче, заслужи си лентата с игра и голове. След време може да се научи да води отбор, да крещи и да се намесва в разговорите. Това ще дойде с времето."
"Трудно е да промениш характера на Лео. Той е фантастично хлапе, което не може да описва чувствата си. Затова трябва да има страхотни играчи около него да му помагат."
- Барселона подготвя нов договор за Флик, но германецът не бърза
- Левандовски отложи решението за бъдещето си в Барселона
- Барселона подаде нова жалба до УЕФА за съдийството срещу Атлетико
- Левандовски: Отпадането боли, но Барселона насочва фокуса към титлата
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Барса настоява за постоянен трансфер на Рашфорд
- Андухар Оливер: Ситуацията с Мусо и Фермин е дузпа
- Олмо: Барселона ще се върне по-силна
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]