Прандели постави Балотели над всички
Треньорът на Италия Чезаре Прандели похвали Балотели след снощния мач срещу Полша, който завърши при резултат 2:0 за гостите от Италия, а звездата на Манчестър Сити вкара и асистира, като попадението му бе изключителен удар от далечно разстояние.
Това бе и първото попадение на Балотели за Италия, а Rai Sport предаде думите на треньора: "Представянето на Балотели означава много за нас, той винаги бе замесен в играта. Поздравления за него, игра добре."
"Сега е важно да запазим баланса си. Полша са силен тим и трябваше да търсим много шансове. Играхме добре като цяло."
- Ман Сити договори нов контракт с Фил Фодън до 2030 г.
- Гуардиола: Манчестър Сити няма да се предаде в битката за титлата
- Ман Сити избегна загубата срещу Евертън и изпусна инициативата в битката за титлата
- Гуардиола: Все още имам невероятна енергия да работя в Ман Сити
- Барселона близо до договорка с Бернардо Силва
- Комисията на Висшата лига: Габриел е трябвало да бъде изгонен срещу Сити
- Гуардиола с ирония: Предпочетох мач от Лига 1 пред ПСЖ – Байерн
- Евертън няма да затрудни Ман Сити
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]