Светльо Петров и Тони Здравков стават помощници на Мадански
Помощник-треньорите на ЦСКА и Левски Светослав Петров (на снимката) и Тони Здравков ще се присъединят към щаба на новия национален селекционер Михаил Мадански. Това ще стане факт за контролата с Украйна, която е предвидена за 7 октомври в Киев, както и за европейската квалификация с Уелс на Националния стадион "Васил Левски" (на 11 октомври).
Новият селекционер на "трикольорите" Мишо Мадански проведе разговори с шефовете на двата столични гранда и е получил положителен отговор от тях. Така Мадански ще може да използва услугите на Петров и Здравков по време на лагера на националите ни.
Снимка: Илияна Енчева
- Кокала ядоса левскари със снимка
- Майкъла: Този отбор на ЦСКА трябва да играе в евротурнирите
- Бойко Величков: Дано да видим този ЦСКА и срещу Лудогорец
- Янев ще има специален разговор с Делова
- ЦСКА надви Локомотив София, Пиедраита блесна с красив гол
- ЦСКА 1948 и Ботев Пловдив не се победиха в Бистрица
- Пробвайте знак Х за ЦСКА - Локо София
- ЦСКА се готви да се раздели с Илиан Илиев
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]