Негредо: Торес още е лидер за Испания
Нападателят на Севиля Алваро Негредо отказа да повярва на предположенията, че стрелецът на Челси Фернандо Торес е загубил мястото си в националния тим. Според него Торес още е лидер за своите на терена. Нападателят обаче изгледа победата на Испания с 6:0 над Лихтенщайн от публиката, като Висенте Дел Боске бе дал шанс на върха на Давид Вия и Алваро Негредо, като на пейката за техни смени седяха Педро и Фернандо Лоренте.
Но пред AS Негредо каза: "Той ни посети в съблекалнята след края на мача и ме поздрави за головете ми. Не искам да говоря дали е бил ядосан, или не. Беше страхотен жест от негова страна да дойде и да ни поздрави. Наистина разбирам разочарованието му. Никога не е лесно, когато пътуваш с националния отбор и не играеш и минута. Той е страхотен съотборник и още е лидер за Испания."
- Хаби Алонсо иска двама от Реал Мадрид, ако Челси се раздели с Фернандес
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
- Енцо Фернандес публикува библейски цитат след изявлението на Реал Мадрид
- Реал Мадрид отрече интерес към Енцо Фернандес
- Челси договори личните условия с Пеп Чавария
- Челси официално привлече Марко Палестра от Аталанта
- УЕФА глоби Челси с 3 милиона евро за нарушение на финансовите правила
- Кай Хаверц се извини след шокиращото отпадане на Германия от Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]