Лацио следи основен играч на ЦСКА
Лацио следи с интерес полузащитника на ЦСКА - Джеймс Ето"о, твърди "Transferfeed". Има вариант камерунският полузащитник да премине в състава на римските "орли" през зимния трансферен прозорец.
Клубът вече е започнал да обмисля какви трансфери да направи през януари и изучава най-добрите възможни профили на футболисти, като именно Ето"о е попаднал в полезрението им
Очаква се спортният директор на Лацио - Анджело Мариано Фабиани, да посети дербито от 16-ия кръг на Първа лига между ЦСКА и Лудогорец на Националния стадион "Васил Левски".
Фабиани ще пристигне в София, за да види играта на камерунеца, след което клубът ще прецени дали иска да го привлече. Лацио не е започнал преговори с ЦСКА и засега това е само хипотеза.
Джеймс Ето'о дойде в ЦСКА през лятото от Ботев (Пловдив), където остави добри впечатления и се представи на ниво в евротурнирите. За "'червените" до момента той има изиграни осем мача.
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Цветомир Найденов пак нападна ЦСКА: „Торпедо от Ловеч има шанс срещу Карабах“
- Георги Русев: Липсва ни само голът, вярвам, че ще се справим в реванша
- Петър Маринов: Показахме, че можем да отстраним Спартак Търнава
- Алвеша: Заслужавахме победата, но всичко ще се реши в реванша
- ЦСКА 1948 не успя да пречупи Спартак Търнава, всичко ще се решава в София
- Радост в ЦСКА 1948: Огнян Младенов стана баща на момиченце
- Глобиха ЦСКА за нацистките прояви на феновете