Капело: Трент не знае какво прави при Саутгейт
Бившият треньор на Англия, Фабио Капело, критикува тактиката и избора на играчи на Гарет Саутгейт. Капело изрази недоволство преди финала на Европейското първенство срещу Испания, като осъди решението на Саутгейт да използва Трент Александър-Арнолд от Ливърпул в полузащитата на старта на първенството.
Той каза: "Откакто Коби Мейну влезе в игра, това направи огромна разлика. Деклан Райс сега има играч до себе си, който знае как да задържа и намира позицията си.
"Александър-Арнолд е добър с топката в краката си, но го изучих внимателно, той не знае как да заема позиция. Просто не знае.“
Капело също така коментира тактиката на Саутгейт по време на турнира: "Англия до момента се измъква с голове в последните минути на мачовете, но се надявам, че ако този път поведат, няма веднага да започнат да се защитават.
"Спомням си на Уембли, те поведоха във втората минута и до 20-тата вече започваха да бавят време. Тогава загубиха мача, можеше да се види по тяхното отношение.“
- Слот: Собослай е невероятен без топката
- Трансфер на Робъртсън може да помогне на Ливърпул за Ван де Вен
- Карагър: Арбелоа се мислеше за велик
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Тотнъм се интересува от защитник на Ливърпул
- Салах ще бъде една от двете трансферни цели за Саудитската лига
- Ван Дайк: Вече мислим за следващия мач
- Собослай коментира гола си срещу Марсилия
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]