ФА определи бъдещето на Саутгейт след Евро 2024
Английската Футболна Асоциация е взела решение относно мениджъра на английския национален отбор Гарет Саутгейт. Днес стана ясно, че от ФА нямат намерение да заменят английския треньор каквото и да постигнат "Трите лъва" на Евро 2024. Англия започва финалите в неделя, но договорът на Саутгейт изтича в края на 2024 г.
Mirror днес излезе с информацията, че ФА иска да продължи с 53-годишния наставник и поне за Световната купа през 2026 г. в Северна Америка. Саутгейт се свързваше това лято с Манчестър Юнайтед, но "червените дяволи" избраха да задържат Ерик тен Хаг начело.
- Анчелоти: Не дължа на Неймар и Винисиус място на Световното
- Тухел: Можем да теглим жребий и без церемонии
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Треньорът на Гана: Семеньо трябва да напусне Борнемут
- Жребият е хвърлен! Интересни сблъсъци в групите на Мондиал 2026
- Германия ще приеме Евро 2029 за жени
- Роден национал с тежка контузия, аут до края на сезона
- Opta определи главния фаворит за на Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]