Съдбата на Батиста се решава в понеделник
От Аржентина ще решават съдбата на треньора Серхио Батиста на събрание, което ще се проведе в понеделник. Това съобщата всекидневникът Ole. Батиста е подложен на много напрежение и спекулации, след като Аржентина бе елиминирана от Копа Америка. Това стана след изпълнение на дузпи срещу Уругвай, при резултат 1:1 в редовното време.
След мача Батиста заяви, че няма да се откаже от поста по собствено желание. Сега Аржентинската Футболна Асоциация може да го уволни. Батиста зае позицията след Диего Марадона през 2010 година, и много фенове поискаха именно той да се върне на тази позиция.
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
- ФИФА обмисля вариант с баражи за Иран
- Маркевич е фаворит за селекционер на Украйна
- ФИФА обяви съдийския състав за Мондиал 2026 – 170 арбитри ще ръководят турнира
- Суарес оставя отворена врата за завръщане в Уругвай за Мондиал 2026
- Алиу Сисе напусна поста си начело на Либия
- Оконкво получи одобрение от ФИФА да играе за Нигерия
- Тежък удар за Швеция - герой от квалификациите пропуска Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]