Донарума: Много съжаляваме, че загубихме двама силни играчи
Вратарят на италианския национален отбор и ПСЖ Джанлуиджи Донарума реагира на факта, че играчите на италианския национален отбор Сандро Тонали и Николо Дзаниоло напуснаха лагер-сбора на тима, за да участват в разпит по делото за незаконни залагания.
"Това бяха трудни часове. Аз съм близък с момчетата лично и спортно. Много съжаляваме, че загубихме двама силни играчи. Винаги сме до тях. Нямах възможност да общувам с тях, те напуснаха националния отбор, което ме натъжава много“, заяви Донарума.
Припомняме, че по-рано в медиите се появи информация, че Тонали и Дзаниоло може да бъдат обвинени в извършване на незаконни залагания. По-специално беше съобщено, че журналистът Фабрицио Корона разполага с данни, доказващи, че тези футболисти действително са играли на залози и вече е започнал сътрудничество с правоприлагащите органи.
- ПСЖ обмисля да подпише доживотен договор с Луис Енрике
- Льобьоф: ПСЖ нямаше да е номер едно с Мбапе
- ПСЖ спечели Междуконтиненталната купа
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Разпитаха Луис Енрике по делото Негрейра
- ПСЖ коментира решението на съда за обезщетение на Мбапе
- ПСЖ обра наградите на ФИФА
- Донарума е най-добър вратар по версията на ФИФА
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]