Отлага се дебютът на Фофана за националния отбор на Франция
Защитникът на Челси Уесли Фофана бе принуден да се оттегли от отбора на Франция поради контузия на подколянното сухожилие.
Фофана бе заменен в края на мача от Висшата лига срещу Евертън предишния ден (2:2), въпреки че мениджърът на Челси Греъм Потър първоначално обясни това с "преумора".
Според Evening Standard, Уесли е преминал обстоен преглед в неделя, при който е установено, че 22-годишният защитник има мускулен проблем.
Въпреки че проблемът не е сериозен, той ще забави дебюта на Фофана за Франция, където той бе повикан да играе срещу Нидерландия и Ирландия в квалификациите за Евро 2024.
Освен това защитникът на Арсенал Уилям Салиба, който пропусна победата на "топчиите" с 4:1 над Кристъл Палас в неделя, също няма да отиде в националния отбор на Франция.
- Евра: Бих приел Коул Палмър в Манчестър Юнайтед с отворени обятия
- Джон Тери разкри най-щастливия и най-болезнения момент в кариерата си
- Глен Джонсън: Келехер е идеалният вратар за Челси
- Абрамович готов да се бори за 2.35 млрд. паунда от продажбата на Челси
- Гари Невил: Челси трябва да смени вратаря си
- Росеньор призна: Челси имаше късмет срещу Рексъм
- Челси може да върне Нунес във Висшата лига
- Челси оцеля след продължения срещу Рексъм и е на четвъртфинал за ФА Къп (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]