Цветомир Найденов коментира отсъствието на Чочев
Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов коментира отсъствието на Ивайло Чочев от заявката на Младен Кръстаич за мачовете с Гибралтар и Северна Македония в Лигата на нациите.
До момента полузащитникът на "червените" има девет гола в efbet Лига, но въпреки това не попадна сред избраниците на сръбския спец. Найденов пожела успех на тримата повикани от ЦСКА 1948: Даниел Наумов, Георги Русев и Радослав Кирилов.
"Успех! Ивайло Чочев явно малко голове вкарва и затова не е повикан", написа Цветомир Найденов във "Фейсбук".
Напомняме, че единствено ЦСКА 1948, Лудогорец и Левски са с по трима представители в селекцията на Кръстаич.
- Локо София с реми срещу кошмар на ЦСКА
- Христо Янев: Всичко е както го планирахме
- Спряган за завръщане в ЦСКА 1948 остава в Турция
- ЦСКА 1948 отказа оферта на египтяни за Диало
- ЦСКА се справи с корейци
- Три клуба от Серия А следят супер талант на ЦСКА 1948
- Христо Янев: По-важно е да вкарваме в първенството
- ЦСКА не успя да победи украинци
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]