Халилходжич няма да върне Зиеш в националния отбор
69-годишният босненски треньор на националния отбор на Мароко Вахид Халилходжич говори за възможността да върне в националния отбор 28-годишния атакуващ халф на Челси Хаким Зиеш.
"Играчите, които избрах, са най-добрите в страната. Не избирам играч, който може да дебалансира настроението на отбора. Дори да се казва Лионел Меси. Поведението на Зиеш не отговаря на критериите за влизане. Той не иска да тренира, не иска да играе. Той не го приема на сериозно. Няма да го моля да се върне.
След Купата на Африка преди три години той бе най-критикуван. Той бе освиркан. Не бива да забравяте за това", заяви Халилходжич.
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]