Ди Мария: Това е незабравимо
Халфът на Аржентина Ангел Ди Мария коментира победата във финала за Купата на Америка с бразилския национален отбор (1: 0). Ще припомним, Ди Мария стана автор на победния гол на аржентинския национален отбор.
"Това е незабравимо. Меси ми благодари и каза, че това е моят финал. Реванш за финала, който не можах да играя. Трябваше да се случи сега и се случи. Благодарен съм на семейството и на всички хора, които ни подкрепиха, както и на всички луди хора, които дойдоха на финала. Световната купа наближава и тази победа е огромен положителен тласък за нас", заяви Ди Мария.
- Почетино: Не е лесно да си треньор на отбор с Меси, Неймар и Мбапе
- Ланс разби ФК Париж с 5:0 и излезе начело в Лига 1
- Рен шокира ПСЖ
- Рен изненада ПСЖ
- Енрике говори преди мача с Рен
- ПСЖ получи най-много от наградния фонд на УЕФА
- Енрике: Всички мислят, че заради парите, играчите могат да се радват на живота
- Рен – ПСЖ: Шампионът ще превземе Бретан
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]