Ди Мария побесня
32-годишният полузащитник на Пари Сен Жермен Анхел Ди Мария гневно реагира на това, че не получи повиквателна за националния отбор на Аржентина за квалификациите за Мондиал 2022 срещу Еквадор (8 октомври) и Боливия (13 октомври).
"Не мога да намеря обяснение, просто няма думи. Националният отбор на Аржентина има огромна роля за мен. Работя като проклет за ПСЖ, за да имам възможност да играя за "албиселесте"! Трудно е да се разбере защо не съм извикан в точния момент.
На 32 години ли съм? Много хора ми казват това, но аз съм на 32 и продължавам да бягам със същата интензивност. Във всяка среща демонстрирам, че не съм стар и мога да бъда на нивото на Неймар и Мбапе", заяви Ди Мария.
През миналия сезон Анхел Ди Мария изигра 41 мача за ПСЖ във всички турнири, в които вкара 12 гола и даде 23 асистенции. През сезон 2020/2021 за 3 мача той вкара 1 гол и 1 асистенция.
- Невидимата власт или как един клуб започна да диктува правилата във Франция
- Луис Енрике остава в ПСЖ, няма да поеме Манчестър Юнайтед
- Ланс е недоволен от решението за отлагане на мача с ПСЖ
- Скандал: Лига 1 премести мач на ПСЖ въпреки недоволството на Ланс
- Хавиер Тебас с остра атака срещу ПСЖ за влиянието му във френския футбол
- Манчестър Юнайтед готви удар за Луис Енрике през лятото
- Ланс отказа да отложи мача с ПСЖ въпреки молбата на парижани
- Почетино: Можехме да изградим отбор около Мбапе, Неймар и Меси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]