Рамос: Обидно е да изпуснеш победата в последните минути
Защитникът на националния отбор на Испания Серхио Рамос коментира резултата от мача с Норвегия от квалификациите за класиране за финалите на Евро 2020 (1: 1), като подчерта, че е разочарован от загубата на точки. Напомняме, че норвежците изравниха в 94-ата минута.
"Вероятно няма нищо по-обидно от това да изпуснеш победата и важни точки в последните секунди на мача. Но е много трудно да се играе срещу отбор, който знаеше, че не трябва да губи в този мач. Те атакуваха до последно, рискуваха всеки момент.
Норвегия знаеше как да оказва натиск върху нас в последните минути на срещата, изпращайки всички свои високи играчи в наказателното поле и центрирайки топката. Този мач бе важен и за нас, защото го считахме за важен от гледна точка на победата за класиране за Евро 2020", заяви Рамос.
- Съблекалнята на женския отбор на Барса все още не е готова за мача с Реал Мадрид
- Реал Мадрид връща трима футболисти през лятото
- Почетино отрече преговори с Тотнъм и Реал Мадрид
- Реал Мадрид следи нападател на Ливърпул след силен сезон
- Тухел няма да рискува Белингам срещу Япония
- Александър-Арнолд спрян от полицията след среща с фенове в Мадрид
- Енцо Фернандес намекна за Реал: Бих искал да живея в Мадрид
- Родри: Думите ми бяха извадени от контекста
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]