Джерард перманентен капитан на Англия
Звездата на Ливърпул Стивън Джерард е готов да бъде обявен за постоянен капитан на английския национален отбор. Sunday Mirror информира, че Джерад е готов да поеме лентата за постоянно от Рио Фърдинанд. Играчът на Манчестър Юнайтед пропусна Световното първенство в Южна Африка поради травма в глезена си. Това даде шанс на Стивън Джерард да вземе капитанската лента и да поведе страната си.
Мендижърът на английския национален отбор - Фабио Капело настоя, че Фърдинанд ще заеме титулярната си позиция в защитата, когато се възстанови напълно.
- Киеза постави бъдещето си в Ливърпул под въпрос
- Романо: Ливърпул няма никакво намерение да продава Нгумоа
- Байерн се отказва от Рио Нгумоа заради твърдата позиция на Ливърпул
- Арне Слот отказа да преговаря с Фулъм
- Новият архитект на Ливърпул
- Официално: Тотнъм привлече Анди Робъртсън
- Ливърпул официално назначи Андони Ираола за свой мениджър
- Ливърпул назначи Андони Ираола
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]