Неймар каза кой смята за звезда на Световното
Нападателят на ПСЖ и на националния отбор на Бразилия Неймар сподели очакванията от предстоящото Световно първенство по футбол през това лято, а също така назова главните звезди на турнира.
"Това е Световно първенство, затова тук са събрани най-добрите играчи в света. Но Коутиньо и Жезуш са футболисти, които, както ми се струва, най-много от всички ще повлияят на резултатите. Надявам се, че така и ще се случи. Салах ще играе в не толкова звездан отбор, но мисля, че той също ще проведе отличен турнир. На Световното ще има много класни играчи, такива като Азар, Де Брюйне и Суарес.
Щастлив съм да бъда част от отбора, който предполагам, че ще е най-силен на турнира. Надявам се, че всички изброени играчи добре ще се представят на Светпвното, но не и в мачовете с Бразилия", заяви Неймар.
- ПСЖ ще вземе столичния сблъсък с ФК Париж
- ПСЖ няма намерение да преговаря с Реал Мадрид за Витиня
- Маркиньос поиска френско гражданство
- ПСЖ обмисля да подпише доживотен договор с Луис Енрике
- Льобьоф: ПСЖ нямаше да е номер едно с Мбапе
- ПСЖ спечели Междуконтиненталната купа
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Разпитаха Луис Енрике по делото Негрейра
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]