Сър Алекс изпратил поздравителен SMS на Форлан
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън сподели своето мнение за представянето на своя бивш възпитаник Диего Форлан по време на Световното първенство по футбол. Той заяви, че се гордее с уругвайския нападател и дори му е изпратил поздравителен SMS.
"Аз изпратих на Диего СМС с който го поздравих за представянето му на Световното първенство. Той игра фантастично и всички ние се гордеем с него. Никога не съм имал проблеми с него на "Олд Трафорд". Той имаше проблеми със здравето на сестра си в Испания. В един момент поиска да замине за там и поради това се разделихме. Единствената критика по наш адрес бе за това, че го продадохме много евтино", заяви Сър Алекс пред Тhе Mirror.
Форлан игра за "червените дяволи" в периода 2002 - 2004 г. Той вкара 10 гола в 63 мача за Юнайтед, а след това премина във Виляреал.
- Пол Мърсън разкритикува Ман Юнайтед за стадиона
- Фернандеш имал предложение да напусне Ман Юнайтед
- Челси победи Ман Юнайтед за талант на Спортинг
- Ман Юнайтед отново ще надвие Лестър
- Хулио Веласкес: Познавам Аморим, изпитваме взаимно уважение с него
- Бруно: Трябваше да спечелим мача
- Аморим: Показахме на какво сме способни в бъдеще
- Ясни са четвъртфиналните двойки на Лига Европа