Шмайхел: Англичаните пропускат дузпи поради напрежение
Бившият вратар на Манчестър Юнайтед Петер Шмайхел вярва, че англичаните не са толкова резултатни в изпълнението на единайсетметрови наказателни удари, тъй като са подложени на огромно напрежение. "Хората продължават да ме питат защо Англия продължава да се представя зле при изпълнението на дузпи и съм сигурен, че знам отговора," сподели Шмайхел пред "The Mirror".
"Истината е, че когато даден играч на Англия се подготви да изпълни дузпата, през главата му минават следните мисли: "Ако пропусна ще бъда критикуван до края на кариерата ми. Това може би е най-лошия момент в живота ми."
- Посъветваха Карик с кого най-напред трябва да се раздели
- Ясно е защо Ман Юнайтед избра Карик вместо Солскяер
- Ясно е първото попълнение при Карик
- Барса преговаря с Ман Юнайтед за Рашфорд
- Майкъл Карик оглави Ман Юнайтед до края на сезона
- Днес Ман Юнайтед трябва да потвърди назначаването на Карик
- Хакери проникнаха в акаунта на Бруно
- Ман Юнайтед преговаря с Карик
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]