Алонсо с контузия, под върпос срещу Португалия
Халфът на Испания Шаби Алонсо е под съмнение за осминафиналния сблъсък срещу Португалия, след като е получил контузия в глезена при снощната победа над Чили. Алонсо беше заменен от Мартинес в 73-та минута на мача. "Успях да изтърпя болката до началото на второто полувреме, но втория удар в глезена, който получих беше много болезнен затова помолих за смяна. Надявам се да се излекувам и да нямам проблеми за мача с Португалия," сподели Алонсо пред "AS".
"Първият преглед потвърди травмата му, но се оптимисти, че ще може да вземе участие срещу Португалия," сподели докторът на испанския национален отбор.
- Зеница - символ на кошмара за Италия
- След триумфа в Индонезия: България си уреди контрола с Молдова
- Зинедин Зидан поема Франция след Мондиала
- Конте близо до завръщане начело на Италия
- Новата Швеция или „Трите корони“ като огледало на света
- Кот д’Ивоар не се страхува от Германия: Ще играем смело и за победа
- Йоахим Льов няма да поеме Гана за Световно първенство 2026
- Италия се раздели с Гатузо след провала за Световно първенство 2026
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]