Гравина: Вентура ще бъде уволнен
Президентът на "Lega Pro" Габриеле Вентура заяви, че националния селекционер на Италия Джампиеро Вентура "ще бъде уволнен без дори да е нужно да мисли за това". Както знаете Вентура не успя да класира отбора за Световноото първенство, което не се е случвало от 1958 година насам.
"Вентура ще бъде уволнен без дори да е нуждно да мисли за това. Нужни са промени в огранизацията на италианския футбол, така както направихме след "Калчополи". Трябва да подсилим идеята за наличието на втори отбори, полу-професионални, както и да съсредоточим вниманието си върху Европейското първенство през 2024г.," коментира Гравина.
- Германия ще приеме Евро 2029 за жени
- Роден национал с тежка контузия, аут до края на сезона
- Opta определи главния фаворит за на Мондиал 2026
- Иран ще бойкотира жребия за Световното
- ФИФА може да се изправи срещу съдебни действия заради Роналдо
- България няма да приема ФИФА серии
- Роналдо избегна дисквалификация за финалите на Мондиал 2026
- От Федерацията на Франция коментираха слуховете за Зидан
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]