Литва: Ще спрем Кейн като забраним да влиза на стадиона
Наставникът на Литва Едгарас Янкаускас сподели мнението си, че единственият начин да спреш нападателя на Англия Хари Кейн, е да му забраниш да влиза на стадиона. Кейн вкара 13 гола през септември и преди срещата между Литва и Англия за квалификациите на Световната купа треньорът сподели:
"Най-добре ще е да не го пускаме на стадиона. Това е невероятна форма и за да го спрем ще трябва да направим всичко, което можем. Но Англия има много страхотни играчи. Отбори като Англия винаги имат критици - дори когато бият, тях ги критикуват. Това само показва нивото на футбола в страна, в която след победа и квалификация на Световно, получаваш критика."
- Игор Тудор ще оглави Тотнъм
- Ювентус проявява интерес към вратар на Тотнъм
- Тотнъм определили трима за нов мениджър
- Хари Реднап е готов да се завърне в Тотнъм
- Постекоглу: Тотнъм не е топ клуб
- Тотнъм се свърза с Диего Симеоне
- Тотнъм уволнил Франк заради манията му по Арсенал
- Тотнъм преговаря за трансфер на защитник на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]