Хъдсън: Не ме сравнявайте с Моуриньо
Наставникът на националния отбор на Нова Зеландия - Антъни Хъдсън заговори с насмешка за сравненията между него и Жозе Моуриньо от Манчестър Юнайтед. Той сподели, че би желал да има успехите на португалеца, но двамата не следва да бъдат сравнявани към момента.
"Аз не зная от къде се появиха тези сравнения. Аз само си мечтая да имам такива рекорди и такава банкова сметка. Никога не съм говорил за това, просто се появи. Но аз съм друг човек и не искам да ме сравняват с никого.
"Ние сме на мисия да стигнем Световната купа. Отборът се гради добре и има да покаже още. Този отбор само ще се подобрява и се радвам когато хората го виждат. Когато играем извън Нова Зеландия хората ни забелязват и говорят добре за нас. Те виждат качеството и ние получаваме уважение, което е добре."
- Александър Димитров: Исландия е във възход, Люксембург ни създаде много проблеми
- България научи програмата си за Лигата на нациите
- Жребият за Лигата на нациите
- Ясни са съперниците на България в Лигата на нациите
- Тухел удължи договора си с националния отбор на Англия до 2028 година
- Испански национал ще пропусне Мондиал 2026
- Моуриньо може да оглави националния отбор на Португалия
- От Федерацията на Мароко отрекоха за Реграги
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]