Бауса: Меси и Масчерано никога не са искали да не каня Икарди
Бившият наставник на националния отбор на Аржентина Едгардо Бауса обясни, защо не е канил в отбора нападателя на Интер Маури Икарди.
"Нито Масчерано, нито Неси, нито някой друг някога е влияел на това, кого да викам в отбора. За осем месеца работа в националния нито един футболист не ми е създавал проблеми и аз съм благодарен на всеки от тях. Срещнах се с Икарди и знаех, че по всяко време мога да го извикам. Никой никога не ми е говорил каквото и да е, за когото и да е. И никой от футболистите не е имал разногласия с Мауро", заяви Бауса.
- Киву ще бъде факелоносец
- Интер разгроми Пиза, след като изоставаше с два гола (видео)
- Интер се интересува от вратар на Астън Вила
- Интер ще увеличи преднината си на върха
- Артета: Интер е страхотен отбор
- Киву: Трябва да вярваме, че сме на правилния път
- Жезуш: Мечтана вечер
- Аканджи няма да се върне в Ман Сити през зимата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]