Карвахал: Много по-лесно се играе за Испания
Защитникът Дани Карвахал заяви, че е "много по-лесно" за него да играе за националния отбор на Испания в сравнение с Реал Марид, тъй като Давид Силва му предоставя повече пространство на десния фланг. Кархавал добави, че "Ла Фурия Роха" са "много по-дикретни", поради което той се наслаждава на този стил.
"Битката в групата се сформира между Италия и Испания. Постигнахме важна крачка напред, побеждавайки Израел. В следващите ни три мача сме задължени да спечелим трите точки, така че когато се изправим срещу Италия да се намирам в най-доброто си положение. Правейки сравнение между десните крила, с които си партнирам - в Мадрид имам Гарет Бейл или Лукас Васкес, а тук имам Давид Силва. Силва предпочита да навлиза към средата на терена, което му отваря доста пространство на фланга. И двата отбора има различни футболни философии, бут в крайна сметка ни интересува единствено крайния резултат," сподели Карвахал.
- Реал Мадрид няма да сгреши срещу Бенфика
- Бивш съдия за Винисиус: Провокира насилие, а после играе жертвата
- Престиани готви съдебен иск срещу Мбапе и Винисиус
- Рюдигер на кантар в Реал Мадрид
- Бенфика обжалва временното наказание на Престиани
- ПСЖ ще изплати 60,9 млн. евро на Мбапе след съдебната сага
- УЕФА дисквалифицира Престиани след скандала в мача Бенфика — Реал
- Реал Мадрид взе решение за завръщането на Моуриньо
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]