Сколари: Неймар ще спечели Златна топка
Бившият треньор на Бразилия и носител на Световната купа Луис Фелипе Сколари подкрепи нападателя Неймар да спечели Златната топка в бъдещето. Сколари, който спечели петата Световна купа с Бразилия през 2002-ра година се наслаждава на добър период в Китай с Гуанджоу Евъргранде и каза за EFE:
"Аз вярвам, че Неймар ще спечели Златна топка, просто не сега. Бих казал, че Кристиано Роналдо и Лео Меси отново ще се борят за наградата, но след 2 години ще сложа Неймар на тяхното ниво и той ще детронира един от двамата. Неймар е феномен.
"Бразилия-та на Тите играе много добре. Те играят с идентичност на треньора, и на публиката, на страната. Те са отбор, който трябва да бъде уважаван."
- Манчестър Юнайтед не отстъпва за Рашфорд, заплатата усложнява плановете на Барселона
- Флик иска баланс и лидери за атака на Шампионска лига
- Барселона подготвя нов договор за Флик, но германецът не бърза
- Левандовски отложи решението за бъдещето си в Барселона
- Барселона подаде нова жалба до УЕФА за съдийството срещу Атлетико
- Левандовски: Отпадането боли, но Барселона насочва фокуса към титлата
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Барса настоява за постоянен трансфер на Рашфорд
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]