Рууни: Саутгейт е фаворит за Англия
Капитанът на английския национален отбор и Манчестър Юнайтед Уейн Рууни заговори, че Гарет Саутгейт е фаворит за оставането за постоянно начело на Англия. Саутгейт остана доволен след снощната победа над Шотландия с 3:0, като така събра 7 точки в 3-те срещи, в които той води тима след Сам Алърдайс.
"Саутгейт се справи брилиантно с тима под 21 години и сега дойде тук и върши добра работа," започна Рууни пред Sky Sports. "Той има 2 победи от 3 мача, като точката срещу Словения бе добър мач. Сега остава ФА да реши, но той се постави в пол позишън и съм сигурен, че ще се стигне до правилно решение."
- Нюкасъл ще превземе Олд Трафорд
- Зилиакус предложи на Ман Юнайтед спонсорски договор за 500 млн.
- Зиркзее желае трансфер в Рома
- Ясно е кога ще се завърне Бруно
- Ман Юнайтед се насочва към Галахър и Невеш
- Кийн: Радвам се, че Вила наказа Ман Юнайтед
- Аморим не желае панически покупки
- Емери: Роджърс е нашият герой
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]