Дешан: Швеция не е същата без Ибра
Дидие Дешам заговори на пресконференцията преди срещата на Франция с Швеция за качеството на противниковия отбор. Според него шведите не са заплахата, която бяха в годините преди напускането на Златан Ибрахимович, който сложи края на кариерата си в националния отбор след края на Евро 2016.
"Швеция е различна. Ние знаем колко е важен той за всички отбори, в които играе, включително Швеция, където беше много ефективен. Той променя играта. Когато имаш играч като Златан, отборът играе за него. Понякога дори получава топки, които не трябва да получава. Дори когато са добър колектив, те разчитат повече на него.
"Има и други нападатели там, играчи с качество. Но на хартия смятам, че Швеция със Златан беше по-опасна."
- Наполи бърза да върже Мактоминей: нов договор и по-висока заплата за шотландеца
- Евра: Луис Енрике е мечтаният треньор за Манчестър Юнайтед
- Ман Юнайтед осъществи контакт с цел, която би могла да замени Каземиро
- Гуардиола: Сити е готов за силен финал на сезона
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед се оплакаха от обидни публикации на AI бота Grok
- Манчестър Юнайтед няма намерение да продава Амад Диало
- Манчестър Юнайтед набеляза Маркъс Таверние – Борнемут може да го продаде за 40 млн. паунда
- Ман Юнайтед постави цена на Онана преди летния трансферен прозорец
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]