Рой Ходжсън: Трябваше първото полувреме да водим с повече
Мениджърът на Фулъм Рой Ходжсън бе доволен след победата над ЦСКА с 1:0 в Лига Европа. Със спечелените три точки англичаните запазват шансове да се класират напред в турнира.
"Първото полувреме играхме добре, но то завърши само при 1:0 за нас. Трябваше резултатът да бъде поне 2:0 или 3:0 за нас. След това вече щеше да ние по-лесно. Второто полувреме се получи натиск от страна на ЦСКА, но аз съм доволен че удържахме."
"Сега ще мислим за Базел, отиваме там и каквото стане. Ако бяхме се сдобили с резултатите, които заслужаваме трябваше вече да сме се класирали и да играем в Базел с младежите."
- Тежък тест за ЦСКА в Австрия: загуба 0:4 от Полесие Житомир и сериозни въпросителни
- ЦСКА официално привлече Стефано Сенси – трансферен удар с италианска звезда
- ЦСКА 1948 се насочва към пазара в Тунис?
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- ЦСКА 1948 с четири силни контроли в Словения
- ЦСКА 1948 се раздели със Садио Дембеле
- ЦСКА привлече голмайстора на Локомотив Пловдив
405