Марсилия изпусна успеха в последната минута
Олимпик Марсилия и Борусия Мьонхенгладбах не успяха да се победят, завършвайки наравно - 2:2 в двубой от група "С" на Лига Европа. Френският тим може повече да съжалява за изпуснатата победа, тъй като успя да обърне резултата - от 0:1 до 2:1 и до края на срещата създаваше голови положения, но в последната минута гостите стигнаха до изравнително попадение.
Немският тим откри резултата чрез Майк Ханке в 19-ата минута, след грешка на Шейру, който се опита да подаде към свой съотборник. Хуан Аранго пресече паса и веднага пусна към връхлитащия Майк Хайнке, който се разписа за 0:1. След почивката французите стигнаха до обрат след невероятен гол директно от корнер на Джоуи Бартън (53) и индивидуален пробив на Джордан Аю (67). В добавеното време на мача Аранго донесе точката на германците.
След ремито двата отбора имат по пет точки и делят второто място в групата. Лидер остава турският Фенербафче с 10 пункта, докато АЕЛ Лимасол е последен само с една спечелена точка.
- Анонс на 29-ти кръг на Лига 1
- Марсилия се върна в топ 3 след победа над Метц
- Монако повали Марсилия и се включи в битката за Топ 4
- Погба на линия за Монако преди сблъсъка с Марсилия
- Анонс на 28-ми кръг на Лига 1 - срещите в неделя
- Де Дзерби се извини за коментарите си относно Грийнууд
- Анонс на 28-ми кръг на Лига 1 - срещите в събота
- Марсилия се цели в талант на Вердер за €50 млн.
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]