Диего: Рано е да се каже, дали ще спечелим Лига Европа
Плеймейкърът на Атлетико Мадрид Диего вярва, че все още е твърде рано да се каже дали той и колегите му ще спечелят Лига Европа, въпреки че достигнаха полу-финал в състезанието. Испанския гранд надви Хановер 96 на два пъти с 2:1, за да продължи напред и сега Валенсия очаква тима на полуфиналната фаза.
"Много е рано да се каже дали ще сме шампиони, или не. Сега трябва да играем добре срещу Валенсия, защото те са страхотен отбор. Разбира се, целта ни е да сме шампиони. Мисля, че трябва да я постигнем стъпка по стъпка и да се концентрираме преди всеки мач. Ако играем добре, ще имаме шанс."
"Сега играхме срещу труден опонент. Хановер е страхотен отбор, но спечелихме двете срещи, защото бяхме по-добри. Доволен съм от това. Играхме интелигентно. Справяхме се по-добре в атака. Възползвахме се от шансовете си и през втората част. В нея бе по-трудно."
- Флик претърпя най-тежкото поражение в треньорската си кариера
- Симеоне: Успяхме да се качим на вълна от енергия
- Барса губи от Атлетико с 4 гола за първи път от 1989 г.
- Флик: Ще ни трябват феновете у дома
- Атлетико е с единия крак на финала след погром над Барселона
- Рашфорд няма да играе срещу Атлетико
- Рафиня: Липсва ми отборът
- Гол на Антони донесе победата на Бетис на гости на Атлетико
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]