Шимао: Знам, че ще се завърна в Атлетико един ден
Крилото на Бешикташ Шимао заяви, че планира да се завърне в Атлетико Мадрид в даден период в бъдещето. Бившият португалски национал напусна тима през 2010 година, за да преследва кариера в Турция. Преди срещата на двата тима в Лига Европа Шимао не скри, че топлите чувства за стария тим остават. AS цитира:
"Разбира се, че това ще е специален мач. Ще се срещна отново с приятелите си, които са част от семейството ми. Много специални моменти изпитах в този клуб. Още имам силна връзка с Атлетико и знам, че един ден ще се върна."
"Аз още разговарям с някои играчи, и сега те се справят добре, след тежкото начало на сезона. Сега тима е по-отдаден на играта си. Трудно е да ги победиш. Затова съм щастлив за тях и за феновете."
- Атлетико победи Осасуна и продължава битката за третото място
- ПСЖ готви мегатрансфер за Хулиан Алварес
- Анонс на 36-ти кръг на Ла Лига - срещите във вторник
- Симеоне: Атлетико плати скъпо за пропуските срещу Селта
- Селта шокира Атлетико в Мадрид и запази надеждите си за Европа
- Атлетико е близо до трансфер на Жоао Гомеш от Уулвърхемптън
- Кметът на Мадрид: Атлетико игра срещу УЕФА, а не срещу Арсенал
- Рууни: Гьокереш върши цялата „мръсна работа“ за Арсенал
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]