Насри: Феновете ще забележат как ставам все по-добър
Полузащитникът на Манчестър Сити Самир Насри заяви, че скоро отново ще се завърне към най-добрата си форма и това първо ще бъде забелязано от феновете. Освен това Насри добави, че с нетърпение желае две манчестърски дербита, като едното от тях си пожела да бъде на финала в Лига Европа.
"Първо трябва да победим Порто и след това ще видим. Юнайтед са наши противници, но Лига Европа не е съставена само от тези два отбора. Атлетико Мадрид са опитен тим и също имат шанс да спечелят трофея. Тази година надпреварата е на по-високо ново, така че краят и ще бъде много интересен," сподели Самир Насри.
- Гуардиола: Манчестър Сити има блестящо бъдеще
- Енцо Мареска е фаворит за наследник на Гуардиола в Манчестър Сити
- Бернардо Силва мечтае да завърши престоя си в Сити с титлата във Висшата лига
- Гуардиола забрани алкохола след триумфа за ФА Къп
- Бернардо Силва: Ливърпул беше истинският съперник на Ман Сити, а не Арсенал
- Семеньо донесе Купата на Англия на Манчестър Сити след зрелищен гол с пета
- Бернардо Силва очаква второ дете
- Бернардо Силва иска да реши бъдещето си преди Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]